Kako otključati Toadette u Mario Kart Wii: 8 koraka (sa slikama)

Sadržaj:

Anonim

Toadette je jedan od skrivenih trkača u Mario Kart Wii. Ona je lagani trkač, što je čini agilnom za volanom. Da biste je otključali, morate otključati sve pjesme. Nakon što završite vremensku probu na svakom od njih, Toadette će se otključati.

Napomena: Nekada je bilo moguće otključati Toadette pobijedivši na 1000 Nintendo WFC utrka, ali to više nije moguće jer je Nintendo WFC ugašen od svibnja 2014.

Koraci

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 1

Korak 1. Otključajte sve tečajeve

Da biste dobili Toadette, morate proći vremensku probu za svaki tečaj. Prije nego što to učinite, morat ćete otključati sve dostupne kupove dovršavanjem Grand Prix događaja. Ako imate problema s nadigravanjem različitih Grand Prix događaja, pogledajte ovaj vodič za nekoliko savjeta o tome kako postati bolji trkač.

• Osvojite 3. mjesto ili bolje u čašama za gljive i cvijeće da biste otključali Star Cup.
  • Osvojite 3. mjesto ili bolje mjesto u čašama od školjaka i banana da biste otključali Leaf Cup.
  • Osvojite 3. mjesto ili bolje mjesto u Star Cupu za otključavanje Posebnog kupa.
  • Osvojite 3. mjesto ili bolje mjesto u Leaf Cupu da biste otključali Lightning Cup.
Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 2

Korak 2. Odaberite "Time Trials" s izbornika "Single Player"

Budući da se Nintendo WFC ugasio, Toadette je moguće otključati samo dovršenjem vremenske probe na sva 32 tečaja.

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 3

Korak 3. Odaberite bilo koji lik i vozilo

Možete upotrijebiti bilo koju kombinaciju likova i vozila koje želite dovršiti Vremenska ispitivanja.

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 4

Korak 4. Odaberite prvi tečaj prvog Kupa i odaberite "Solo Time Trials"

Ne morate pobijediti niti jedno vrijeme niti nastupiti dobro, samo trebate dovršiti vremensku probu i postaviti vrijeme.

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 5

Korak 5. Metodički se krećite kroz svaki tečaj

Prije nego nastavite, provjerite jeste li završili vremensku probu za svaki od četiri tečaja u kupu. To će osigurati da se ne morate vraćati i pronaći tečaj koji ste preskočili.

Zapamtite, ne morate pobijediti nijedno vrijeme. Dođite samo do kraja kako biste zabilježili vrijeme

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 6

Korak 6. Provjerite svaki tečaj da vidite je li postavljeno vrijeme

Kad pomaknete pokazivač iznad pjesme, u donjem desnom kutu prikazat će se vrijeme. Sve dok ne piše "-:-:-", završili ste vremensku probu za taj tečaj.

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 7

Korak 7. U potpunosti napustite igru i vratite se na početni zaslon Wii

Nećete dobiti obavijest da je Toadette otključana sve dok potpuno ne pokrenete igru.

Otključajte Toadette u Mario Kart Wii Korak 8

Korak 8. Pokrenite Mario Kart Wii i odaberite svoju licencu

Nakon što odaberete svoju licencu, bit ćete obaviješteni da je Toadette sada dostupna za odabir za sve utrke.

• Odaberite istu licencu na kojoj ste završili sva vremenska ispitivanja.
  • Otključavanje znakova odnosi se samo na Licencu koja ih je otključala.